Bezpieczeństwo

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA A URZĄDZENIA MOBILNE W PRZEDSIĘBIORSTWIE.

Stosowane zasady bezpieczeństwa powinny odnosić się do wszystkich urządzeń wykorzystywanych do przetwarzania danych, w tym do urządzeń mobilnych, z odpowiednim uwzględnieniem dodatkowych ryzyk, jakie są związane z mobilnością.

W zależności od środowiska przetwarzania i celów odpowiednie polityki mogą przewidywać np. obowiązek szyfrowania  danych przechowywanych na urządzeniach mobilnych, wyposażenia w nakładki polaryzujące na monitor, które utrudniają podgląd informacji, czy wyposażenie w przycisk bezpieczeństwa, którego można użyć w przypadku zagrożenia w celu usunięcia lub zaszyfrowania aktualnie przetwarzanych informacji.

ZARZĄDZAJ URZĄDZENIAMI MOBILNYMI

Zarządzanie i ochrona urządzeń mobilnych to nie zawsze łatwe zadanie. Użytkownicy wciąż szukają sposobów, by obejść zabezpieczenia, musisz radzić sobie z niewygodnym w użyciu oprogramowaniem, a na domiar złego fragmentacja rynku urządzeń mobilnych nie ułatwia sprawy.
Dobra wiadomość jest taka, że możesz sobie z tym poradzić. Dzięki platformie do zarządzania urządzeniami mobilnymi w biznesie masz wszystko pod kontrolą i możesz skupić się na innych obowiązkach.

Spokojnie, nie musisz się niczego obawiać. Mamy lekarstwo na wszystkie twoje zmartwienia spowodowane codziennymi zmaganiami z zarządzaniem bezpieczeństwem mobilnym. Poznaj system FAMOC EMM – kompleksowe rozwiązanie zaprojektowane, by dostarczyć wszystko, czego dział IT potrzebuje do kontroli każdego aspektu mobilności w biznesie.

CHROŃ SWOJE URZĄDZENIA

Z dbaniem o bezpieczeństwo nie możesz czekać zbyt długo. Zanim się zorientujesz, może być za późno na reakcję.
Zgubiony lub skradziony smartfon może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa danych biznesowych na telefonie, jak i firmowych kanałów dostępowych takich jak VPN.

W połączeniu ze wzrostem zagrożenia ze strony mobilnego złośliwego oprogramowania, tworzy to luki bezpieczeństwa, które nie mogą pozostać zaniedbane. Na szczęście produktywność i ochrona na wysokim poziomie mogą iść ze sobą w parze. Pod jednym warunkiem – musisz dokładnie zrozumieć, jakie istnieją zagrożenia i co możesz zrobić, by je zminimalizować. Najpierw jednak musisz zebrać wszystkie potrzebne elementy.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI, CHCIAŁBYŚ WYPRÓBOWAĆ SYSTEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI  —> KLIKNIJ TUTAJ